Nie tylko rywalizacja... - Rafaellofilm

Nie tylko rywalizacja…

Zawody sportowe to ten typ wydarzeń, który w naszej klasyfikacji zajmuje wyjątkowe miejsce. Najbardziej szczególne, tuż obok Biegnij Warszawo, ma Grand Prix Kaczmarek Electric MTB. Do tego stopnia, że po 1,5h od powrotu z sali weselnej z własnego ślubu jechaliśmy wypełnić zobowiązanie wobec organizatorów i zawodników. Czy zrozumieliby naszą nieobecność? Oczywiście! Natomiast w świecie sportu i rozrywki, nie ma nic lepszego niż synergia dwóch pasji, a ta z kolei jest najmocniejszym motorem napędowym do działania, zatem… odpowiedź była i jest tylko jedna! 

Od 2017 roku uwieczniamy ekscytujące chwile z wyścigów organizowanych przez Kaczmarek Electric MTB i dzielimy się nimi z widzami w całej Polsce. Nie ograniczamy się do stworzenia  filmów dokumentalnych, ale prawdziwych opowieści, dopingu na trasie, spontanicznych wypowiedzi inicjowanych przez nas, które przenoszą w serce rywalizacji i przygody. 

Techniczne Wyzwania

Filmowanie wyścigów rowerowych, zwłaszcza na trudnych trasach górskich, wymaga nie tylko zaawansowanego sprzętu, ale także umiejętności operowania nim w ekstremalnych warunkach. Kamery muszą być stabilne, by uniknąć wstrząsów, a jednocześnie mobilne, by łatwo dostosowywać się do zmieniającej się sytuacji na trasie. Uzbrojeni w obiektywy, które dają możliwość uzyskania różnorodnych ujęć od szerokich po wąskie, od „płaskich” po głębokie. Na naszą korzyść niewątpliwe wpływa zaznajomienie z technikami filmowania sportów ekstremalnych, takimi jak śledzenie rowerzystów z szybkością i precyzją oraz łapanie emocji w ich oczach. To wymaga nie tylko umiejętności technicznych, ale także wyczucia artystycznego. 

Emocje na Trasie

Wyścigi rowerowe to nie tylko rywalizacja, ale również ogromna dawka emocji. Podczas Grand Prix Kaczmarek Electric MTB, uczestnicy muszą pokonywać wymagające trasy, zmagać się z bólem i zmęczeniem. To właśnie te trudności sprawiają, że zwycięstwo smakuje jeszcze lepiej.

W naszej roli leży uchwycić te amplitudę uczuć, od chwil zwątpienia po chwilę triumfu. To są te momenty, które tworzą opowieść i łączą widzów z uczestnikami wyścigu. To także kadry, które pokazują, że sport to nie tylko o zwycięstwie, ale także o duchu walki i pokonywaniu własnych ograniczeń. Podczas filmowania tych wydarzeń, widzimy, jak rowerzyści nieustannie przekraczają swoje granice, dążąc do osiągnięcia celu. To inspirujące dla widzów, którzy mogą odnieść to do własnych życiowych wyzwań i dążeń.

Czego możemy oczekiwać?

Oczekujcie emocjonujących wyścigów, widowiskowych ujęć, dobrego humoru i nietuzinkowej atmosfery, którą tworzymy towarzysząc na trasie zawodnikom.

Bądźcie gotowi na emocje, adrenalinę i inspirację. To będzie podróż, której nie chcielibyście przegapić!

Całą serie filmów zrealizowanych dla Grand Prix Kaczmarek Electric MTB możecie zobaczyć na oficjalnym kanale na Organizatora -> przejdź na stronę.

Related Posts

Leave a Reply